Kuchnia w stylu glamour

Chcąc urządzić kuchnię staje się przed nie lada dylematem, ponieważ możliwości jest tak wiele, że właściwie nie da się podać ich liczby Można powiedzieć, że chociaż istnieją pewne określone style wnętrzarskie, tak naprawdę ich ilość jest nieograniczona, bowiem można przecież łączyć je ze sobą w przeróżny sposób, tworząc kolejną, niebanalną aranżację.

Jeśli Ty chcesz mieć kuchnię swoich marzeń, ale nie masz pojęcia jaki styl wybrać, pomyśl nad kuchnią w stylu glamour – będzie to aranżacja naprawdę zjawiskowa.
Jak wygląda urządzanie kuchni w stylu glamour? Ten stylu charakteryzuje kilka istotnych cech, do których należą między innymi:
-opozycja minimalizmu
-duża dekoracyjność
-bogactwo
-stwarzanie iluzji
Takie wnętrze to naprawdę wyzwanie, ale warto je podjąć, nawet samodzielnie. Warto zajrzeć do Internetu, gdzie znajduje się mnóstwo zdjęć przykładowych takich aranżacji i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Taka kuchnia będzie robić wrażenie.

zlewozmywak-kwarcowy-zkw-04

Niezależnie od stylu w każdej kuchni znajdą miejsce zlewozmywaki kuchenne, sprzęt agd, meble kuchenne i inne wyposażenie. Zlewozmywaki dobieramy do wielkości kuchni i zapotrzebowania. jeśli mamy zmywarkę, a domowników jet 1-2  osoby, to możemy sobie pozwolić na mały zlew. Czasem ogranicza nas oczywiście wielkość kuchni. Dzisiaj możemy dobrać kolor zlewozmywaka zgodnie z projektem aranżacji kuchni.

Źródło – http://zlewy.biz